Verslo praktikai apie karjerą

Gegužės 22 d. per 200 Lazdijų rajono moksleivių susirinko į Veisiejų kultūros centrą, kur vyko „Youth Empowered“ programos renginys. Rajono jaunimas, tarp jų ir Šeštokų mokyklos mokiniai, buvo kviečiamas klausytis pranešimų ir diskutuoti apie savęs pažinimą, rinkos dėsnius, verslų kūrimą bei karjeros pasirinkimus.

Mokiniai taip pat žinomo atlikėjo, verslininko, socialinių iniciatyvų autoriaus Jurgio Didžiulio buvo kviečiami atlikti praktinius pratimus ir džiugino savo atliekama muzika.

Antroje seminaro dalyje mokiniai pasitiko 10 verslo praktikų, kurie atvyko pasidalinti patirtimi apie savo karjeros pasirinkimą, papasakojo, kaip ir kodėl pasirinko būtent tokias profesijas, atsakė į jaunimui rūpimus klausimus.