2018 m. balandžio 24 d. Lazdijų krašto muziejuje vyko Lazdijų rajono savivaldybės mokinių piešinių konkurso-parodos „Graži tu mano, brangi Tėvyne“ nugalėtojų apdovanojimas.

Prizinių vietų laimėtojams Lazdijų krašto muziejaus direktorė Daina Pledienė įteikė diplomus, o Lazdijų rajono savivaldybės mero patarėjas Jonas Gudžiauskas pasveikino nugalėtojus ir įteikė Lazdijų rajono savivaldybės administracijos įsteigtos dovanas. Daugiausiai žiūrovų balsų surinkusių darbų autorius pasveikino ir apdovanojo IĮ „Jurkeda“ įsteigtais prizais direktorė Ramunė Jarmalienė.

IV amžiaus grupėje (15–18 metų) II vietą užėmė Vasarė Tamašauskaitė, mokytoja Rita Kulakauskienė, o žiūrovų simpatijų laimėtoja II amžiaus grupėje tapo Ligita Galdikaitė, mokytoja Irena Bernatonienė.

Sveikiname Vasarę ir Ligitą!

Mokytojos Rita Kulakauskienė, Irena Bernatonienė