Veiksmo savaitė „Be patyčių 2018“

Kovo 19 dieną mokykloje prasidėjo akcija Veiksmo savaitė „Be patyčių 2018“. Akcija vyko kovo 19–23 dienomis. Jos metu klasėse ir mokykloje vyko įvairios veiklos. Priešmokyklinė grupė ir 1–4 klasių mokiniai dieną pradėjo pokalbiu-diskusija „Draugystė mus jungia“, visa mokyklos bendruomenė pasirašė dideliame lape „Mes prieš patyčias“, per pertraukas skaitykloje vyko filmų žiūrėjimas ir aptarimas, mokiniai diskutavo su socialine pedagoge, klasių auklėtojais, vyko draugiškos varžybos „Draugystė ir sportas kartu“, pokalbis-diskusija su psichologe „Mokomės bendrauti“ su 5–8 klasių mokiniais, klasių valandėlės „Gerbkime vienas kitą“, mokiniai kartu su socialine pedagoge darė akciją „Draugystės arbata“, kurios metu mokiniai kartu gėrė arbatą, aptarė, kaip vertinti draugą, draugystę, kaip bendrauti, mokėsi, kaip padėti greta esančiam draugui, kokie turėtų būti klasės vaikų santykiai, bendravimas su bendraamžiais ir vyresniais mokyklos draugais, mokėsi pastebėti, kam reikia pagalbos ir pan.

Vyr. soc. pedagogė Alma Vaišnienė