Studijų mugės atgarsiai

Vasario 9 d. Lazdijų r. Šeštokų mokyklos 10 kl. mokiniai kartu su Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 3g e ir 4g e klasių mokiniais, 10 kl. auklėtoja G. Umbriene bei ugdymo karjerai koordinatore bei 4g e klasės auklėtoja J. Vaičeskiene lankėsi Litexpo parodų rūmuose vykusioje Studijų mugėje. Čia mokiniai turėjo galimybę susipažinti su profesinį ir aukštąjį išsilavinimą teikiančiomis mokyklomis, jų siūlomomis studijų programomis, pasikalbėti su mokyklų atstovais apie stojimo sąlygas, sužinoti apie galimybes studijuoti nemokamai, išbandyti studentų sukurtus produktus ar įrangą. Nemažiau dėmesio susilaukė ir profesinio rengimo mokyklos, kurios čia pat kvietė išbandyti masažistų ar visažistų pasirengimo kokybę, paskanauti įvairių gardėsių ir t.t. Gana gausiai informacijos buvo pateikta ir apie studijas užsienyje: nemažai užsienio šalių aukštųjų mokyklų atstovų pristatė savo aukštojo mokslo teikiamas galimybes.

Ugdymo karjerai koordinatorė J. Vaičeskienė