Šurmuliavo Kaziuko mugė

Vasario 6 d. Šeštokų mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė. Joje mokiniai, mokytojai, kaimo bendruomenių atstovai galėjo parodyti savo verslumo gebėjimus, nustebinti visus meniškais dirbiniais ir skaniais valgiais. Mugę pradėjo Šeštokų „burmistras“ Mantas. Jis pristatė trumpą Kaziuko mugės istoriją, pakvietė šventės Kazimierą (Diną) ir Kazytę (Rimantę) šokiu pradėti šventę. Skambant liaudiškai muzikai, merginos, pasipuošusios tautiniais drabužiais, kvietė visus pasišokti. Labai gražiai su tautiniais drabužiais atrodė Rugilė, Jolita, Rimantė, Dinas ir Mantas. Visus pradžiugino ir darbų grožiu bei valgių skoniu nustebino išradingosios N. Kirsnos bendruomenės moterys. Ačiū ir mamytėms, kurios prisidėjo prie šios šventės organizavimo, ypač Irmai Pakruopienei, Virginijai Macenkienei, Valei Miliauskienei, Jolitai Raginskienei, Sandrai Ažukienei, Alinai Kancevičienei. Ačiū visiems, kas dalyvavo šioje šventėje: gamino, pirko, linksminosi.

Ekonomikos ir verslumo dalyko mokytoja Birutė Jurkonienė