Tavo rankose dangus

Mokykloje vyko viktorina-konkursas „Pažink aviacijos pasaulį“. Konkurse dalyvavo 9 klasės mokiniai: Greta Povilaitytė, Austėja Narkevičiūtė, Vaida Valasevičiūtė, Agnė Malažinskaitė, Gytis Gliaudenius, Mantas Šalaševičius ir Andrius Valasevičius. Geriausiai į klausimus atsakė ir laimėjo viktoriną Andrius Valasevičius. Šios viktorinos-konkurso tikslas – skatinti moksleivius pažinti aviaciją, jos istoriją. Viktorina-konkursas suteikė galimybę vienam iš mokinių su aviacija susipažinti gyvai aerodrome ir laimėti įsimintiną skrydį lėktuvu! Sveikiname Andrių Valasevičių. Dėkojame viktoriną-konkursą organizavusiam žurnalui „Aviacijos pasaulis“.

Mokykloje viktoriną organizavo vyr. soc. pedagogė-bibliotekininkė Alma Vaišnienė.