Tarptautinė saugesnio interneto diena

Vasario 6 d. Lietuvoje buvo minima Tarptautinė saugesnio interneto diena. Šiais metais Saugesnio interneto dienai visame pasaulyje skirtas šūkis „Junkis, kurk, ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“  kvietė interneto naudotojus, ypač vaikus, atkreipti dėmesį į interneto turinį ir prisidėti prie saugesnio interneto kūrimo. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko kasmetinis renginys vaikams „Viskas prasideda nuo MŪSŲ!“. Renginio tiesioginę transliaciją stebėjo 5 ir 6 klasių mokiniai. Jie klausė paskaitos „Kaip teisingai išnaudoti socialinius tinklus?!“. 6, 7, 8, 10 klasių mokiniai tinklalapyje www.draugiskasinternetas.lt skaitė informaciją, žiūrėjo videoįrašus ir atsakinėjo į viktorinos klausimus. 5, 9 ir 6 klasių mokiniai piešė piešinius ir surengė piešinių parodą. Nuo mūsų pačių priklauso, ar būsime saugūs internete.

Informacinių technologijų mokytoja A. Kancevičienė