Piešinių konkursas „Žiemos fantazija“

NKKM kompiuterių mokykla rengė konkursą „Žiemos fantazija“ Lietuvos moksleiviams, besidomintiems informacinėmis technologijomis, dizainu. Mokiniai kūrė kalėdinius virtualius atvirukus. Mūsų mokyklos mokiniai taip pat pateikė darbus konkursui: Karolina Juodeškaitė (3 kl.) – „Kalėdų stebuklas“, Austėja Pranckevičiūtė (3 kl.) – „Kalėdų laukimas“, Miglė Klimavičiūtė (3 kl.) – „Žiema mano kaime“, Beatričė Kancevičiūtė (3 kl.) – „Nakties pasaka“, Jokūbas Ažukas (3 kl.) – „Naktis mieste“, Gytis Pakruopis (4 kl.) – „Žvaigždėta naktis“, Dorianas Murauskas (4 kl.) – „Žiema kaime“, Justina Gliaudeniūtė (6 kl.) –„Snieguotos Kalėdos“, Ema Zdančiukaitė (7 kl.) – „Svajonė“, Mangirdas Bagdanavičius (7 kl.) – „Eglutės“, Justinas Miliauskas (7 kl.) – „Žiema pro langą“.

Visi darbai  yra publikuojami interneto svetainėje  http://kaledos.nkkm.lt/index.php/atvirukai/1-atvirukai

Mokinius ruošė mokytojos G. Dvilinskienė, I. Bernatonienė, A. Kancevičienė