Smalsuolių, šnekuolių, išradinguolių komanda viktorinoje Lazdijuose

Lazdijų švietimo centras ir Lazdijų r. sav. administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius lapkričio 17 d. pakvietė rajono savivaldybės pradinių klasių mokinius į viktoriną „Mes smalsūs, šnekūs, išradingi“, kuri vyko Lazdijų r. sav. viešosios bibliotekos salėje. Šioje viktorinoje dalyvavo mūsų mokyklos 2-4 kl. mokinių komanda. Mokiniai iš anksto ruošė namų darbą: gamino emblemas, kūrė prisistatymą, ruošė bendrą kūrybinį darbą Tolerancijos dienai paminėti. Mokiniai viktorinoje atliko įvairias užduotis, stengėsi surinkti kuo daugiau taškų. Pasibaigus viktorinai bei susumavus visų komandų gautus taškus, dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis. Mokinius viktorinai ruošė spec. pedagogė-logopedė Skaistė Šerkšnienė.
Spec. pedagogė-logopedė S. Šerkšnienė