Klasiškai apie klasikus

Lapkričio mėnuo, atrodytų, turėtų būti itin niūrus: šalta, šlapia, tamsu, tačiau mokykloje toli gražu ne taip – vyksta gausybė didesnių renginių ir mažesnių renginukų, mokslinių užsiėmimų ir malonių užsiėmimukų. Mokykloje taip pat minėjome ir literatūros klasikus: J. Biliūno 110-ąsias mirties metines, V. Krėvės 135-ąsias gimimo metines ir Maironio 155-ąsias gimimo metines. Kaip viskas vyko? Ogi kelias savaites ir po truputį. Pirmiausia 9 ir 10 klasių mokiniai su savo mokytoja prisiminė Maironį, jo nuveiktus darbus, kūrybą, asmeninio gyvenimo detales. Po kelių dienų su kitų klasių mokiniais klausėmės Maironio žodžiais sukurtų dainų. Taip pat išnaudojome ir mokyklos technines galimybes: mokiniai demonstravo ir stebėjo filmukus apie garsiuosius mūsų klasikus per televizorių antrojo aukšto fojė.

Lietuvių k. mokytoja A. Paciukonienė