Šaškių varžybos mokykloje

Vykdant vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programą „Gerumo link“ spalio 13 dieną mokykloje buvo surengtos šaškių varžybos. Pirmajame etape dalyvavo 11 pradinių klasių mokinių. Geriausiai pasirodė Justas Vievesis (2 kl.), Austėja Pranckevičiūtė (3 kl.), Deivydas Račius (3 kl.),  Vilius Bubinas (4 kl.) ir Dorianas Murauskas (4 kl.).

5–10 klasių turnyre dalyvavo 23 mokiniai. Geriausiai pasirodė 10 klasės mokinė Laura Galdikaitė. II vietą užėmė Kajus Armalis (9 kl.), III vietą – Karolina Šuminskaitė ir Edvinas Petrauskas, 10 klasės mokiniai. Visi dalyvavusieji gavo po simbolinę atminimo dovanėlę.

Turnyro metu mokiniai bendravo su savo bendraamžiais, dalijosi savo gerąja patirtimi, įgijo socialinių įgūdžių, gražaus ir kultūringo elgesio, atrado patrauklią laisvalaikio praleidimo formą. Ir toliau mokiniai per pertraukas noriai žaidžia šaškėmis.

Socialinė pedagogė A. Vaišnienė