Mokomoji pažintinė išvyka

Spalio 17 dieną mūsų mokyklos 9 klasės mokiniai su technologijų mokytoja R. Kulakauskiene ir socialine darbuotoja A. Vaišniene vyko į mokomąją pažintinę kelionę į Lazdijus. Šios išvykos metu Lankėmės VšĮ Lazdijų ligoninėje, Lazdijų krašto muziejuje, Lazdijų viešojoje bibliotekoje bei Jaunimo centre, IĮ „Lazdijų duona“, kepykloje. Visose įmonėse mokiniai gilino žinias apie Lietuvos ūkio šakas, susipažino su įvairių įmonių vykdomos veiklos specifika, darbo ypatumais, reikalingomis tai sričiai profesijomis, moksleiviai turėjo galimybę susipažinti su įmonių veikla iš vidaus, ne tik sužinoti apie svarbiausias įmonių funkcijas, kasdienį darbą, bet ir pabendrauti su darbuotojais.

Pamatyti, sužinoti  ir išmokti buvo ką, tad parsivežtos žinios, įspūdžiai ne tik pagilins bei įtvirtins pamokų medžiagą, bet ir padės moksleiviams galvojant apie ateitį, renkantis profesiją.

Technologijų mokytoja R. Kulakauskienė,

Socialinė darbuotoja A. Vaišnienė