Renginys “English Just For Fun”

Kovo 31 d. 6-9 klasių mokiniai dalyvavo kasmetiniame anglų kalbos renginyje ‘‘English Just For Fun“. Tą rytą iš daugelio mokyklų į Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos aktų salę sugužėjo jaunieji šokėjai, artistai, dainininkai, skaitovai ir, žinoma, visi jie anglų kalbos žinovai.

Nors ir renginio tikslas suburti mokinius pasilinksminti angliškai, mūsų mokyklos mokiniai atvyko su labai svarbia misija. Jie skatino visus susimąstyti apie benamius gyvūnėlius, beglobius vaikus, aplinkos apsaugą. Pasirodymo metu susirinkusiuosius agitavo nebūti abejingus ir padėti šalia esantiems. Mokiniai prisistatė esantys pelno nesiekiančios organizacijos “Don‘t delay give today!“ nariai. Jaunieji savanoriai atliko tris trumpus epizodus apie pinigų rinkimą bei aukojimo reikšmę. Apie savanorystę bei aukojimo svarbą mokiniai pamokų metu diskutuoja ir su anglų kalbos mokytoja. Dalyvavimas tokiuose renginiuose skatina mokinius gilinti savo žinias netradicinėje, neformalioje aplinkoje.

Anglų k. mokytoja S. Ažukienė