Veiksmo savaitė

Kovo 20–24 dienomis Šeštokų mokykloje vyko akcija „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Visą savaitę mokykloje vyko renginiai: klasėse vyko valandėlės rekomenduotomis temomis: priešm. gr., 1–2 kl. „Mūsų rankos ir žodžiai skirti ne patyčioms“; 3–4 kl. „Kiekvienas gali sustabdyti patyčias“; 5–8 kl. „Nelauk, kol sunkumai užaugs“; 9–10 kl. „Apie elektronines patyčias“. 7 klasės mokiniai lapuose išdėstė mintis „Mano skaudžiausia gyvenimo akimirka“. Pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis ir kūno kultūros mokytoja G. Umbriene žaidė „Mandagumo estafetes“, taip pat piešė piešinius „Aš piešiu savo geriausią draugą“.

Psichologė K. Lažaunykienė ir socialinė pedagogė A. Vaišnienė paruošė informacinį stendą apie patyčias – kas yra patyčios, kaip jų išvengti, kur kreiptis. Taip pat su 8–9 klasių mokiniais vykdė akciją „Draugystės arbata“, kurios metu mokiniai prie apskrito stalo gėrė arbatą, mokėsi gražaus ir kultūringo bendravimo, žiūrėjo situacijas, jas analizavo, kalbėjosi, mokiniai išsakė savo nuomones, mokėsi kaip išvengti patyčių ir t. t.