Konkursas „Bebras 2016“

Lapkričio 7–11 dienomis vyko tarptautinio informatikos ir informacinio mąstymo konkurso „Bebras 2016“ I etapas, kuriame dalyvavo 33 006 bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai iš  visos respublikos.

Šio konkurso užduotis atliko ir trisdešimt penki mūsų mokyklos 3–10, 4ge klasių mokiniai. Lapkričio 16 dieną buvo paskelbti I etapo rezultatai. 24 mokiniai pateko į rajono geriausiųjų mokinių trisdešimtukus savo amžiaus grupėse.  Rajono trečiokų tarpe III vietą užėmė Dorianas Murauskas, IV vietą Austėja Plonytė, VII – Alanas Mitrikevičius, IX – Gabija Burakovaitė, XIII – Vilius Bubinas. Rajono ketvirtokų tarpe VI vietą užėmė Radvilė Nedzinskaitė, IX – Martynas Kancevičius, XI – Saulė Kunigonytė. Rajono penktokų tarpe VI vietą užėmė Ema Burinskaitė, XVII – Gabija Malažinskaitė. Rajono šeštokų tarpe XIII vietą užėmė Brigita Barynaitė ir Brigita Salatkaitė, XVII – Justinas Miliauskas. Rajono septintokų tarpe VIII vietą užėmė Justina Rudzevičiūtė, XXVI – Agnė Šalaševičiūtė. Rajono aštuntokų tarpe XX vietą užėmė Andrius Kabajevas. Devintokų tarpe XVII buvo Osvaldas Šalaševičius. Dešimtokų tarpe geriausiai sekėsi Rugilei Kairaitytei, užėmusiai V vietą. Konkurse dalyvavo 6 mokiniai iš 4ge klasės ir visi pateko į rajono dvyliktokų dvidešimtuką: Erikas užėmė VII vietą, Vaidas – VIII, Arūnas – IX, Vaida – XIII, Neda ir Irmantė – XVII vietas. Sveikiname visus dalyvavusius!