Jubiliejinis, penktasis, nacionalinis konkursas „Kamštelių vajus 2016’’

Penktus metus VŠĮ „Draugiški šeimai“ organizavo ekologijos konkursą ,,Kamštelių vajus”. Nacionalinio konkurso „Kamštelių vajus 2016” finalo metu trylikoje Lietuvos miestų buvo įrengti kamštelių surinkimo punktai ir viso surinkta 6852 kilogramai plastikinių butelių kamštelių.

Visi trečios klasės mokiniai dalyvavo šioje akcijoje. Buvo surinkta 12 kg plastikinių kamštelių. Rinkti kamštelius talkino pirmokai   Lukas, Justas, Tadas, penktokas Matas, vienuoliktos klasės mokinė Melanija.

Trečios klasės mokiniai pagamino meninį darbą ir pristatė jį Marijampolėje. Mokiniai gavo dovanų laikrodį, knygą, pieštukus bei padėkas.
Meninis darbas pateko į geriausių darbų  sąrašą ir  iškeliavo į  respublikinę parodą.

Šių metų geriausių meninių darbų iš plastikinių butelių kamštelių paroda vyks Vilniuje, PLC “Panorama” galerijoje II aukšte, spalio 16 – 29 dienomis. Meninių darbų nuotraukos skelbiamos Kamštelių vajus Facebook paskyroje: