Tarptautinė tolerancijos diena

Vykdydami vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programą ,,Gerumo link“ lapkričio 14 dieną mokykloje paminėjome Tarptautinę tolerancijos dieną. Šiais metais tolerancijos dienos simbolis – mozaika. Kiekviena klasė darė žodžio  TOLERANCIJA  raidžių mozaiką. Mozaika iš raidžių labai graži, įdomi, nes kiekvienos klasės vis kitokia raidė ir iš kitokios medžiagos, kitoks raštas, viena už kitą gražesnė. Klasė po kiekviena raide segė labai įdomias sentencijas. Žodis TOLERANCIJA yra pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė yra kitokia. Klasių valandėlių metu vyko pokalbiai, diskusijos apie toleranciją. Mūsų visų noras buvo ir yra gebėti toleruoti kitą ir gražiai sugyventi.