Protmūšis „Sveiki be vaistų“

Šeštokų mokykloje vyko priešmokyklinės grupės vaikų, pradinių klasių mokinių ir jų tėvų protmūšis „Sveiki be vaistų“. Mokiniai ir jų tėvai, susiskirstę komandomis, atliko įvairiausias užduotis: dėstė maisto produktus maisto pasirinkimo piramidėje, atpažino vaistinius augalus ir jų gydomąsias savybes, ragavo ir identifikavo vaistažolių arbatas, vertino teiginius apie psichotropines medžiagas, minė mįsles, dėstė dėliones, tėveliai iš pateiktų žodžių apie sveiką gyvenseną kūrė ketureilius. Mokiniai išbandė rankos taiklumą, mėtydami kamuoliukus į taikinį. Visos komandos pristatė savo požiūrį į sveiką gyvenseną parengdamos plakatus. Nors ir buvo komanda laimėtoja, tačiau tą dieną laimėjo visi, pasidalinę žiniomis, pabuvę kartu ir pabendravę, gavę gerų emocijų ir įgiję pasitikėjimo savimi.
Renginį vedė Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 4ge klasės mokiniai Agnė Bernatonytė ir Augustinas Babarskas. Renginį organizavo Šeštokų mokyklos pradinių klasių mokytojos L. Kunigonienė, L. Šimeliauskienė, G. Dvilinskienė, I.Bernatonienė ir Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus biologijos mokytoja J. Vaičeskienė.