Konkursas „Kamštelių vajus“

Ketvirtus metus VšĮ „Draugiški šeimai“ organizavo ekologijos konkursą ,,Kamštelių vajus”. Šių metų konkursui prisiregistravo pustrečio šimto komandų iš įvairių Lietuvos miestų. Tai įvairios mokymo įstaigos, bendruomenės, pavienės šeimos.
Antros klasės mokiniai dalyvavo šioje akcijoje. Jie surinko 14 kg plastikinių kamštelių, pagamino meninį darbą ir pristatė Marijampolėje. Mokiniai gavo dovanų pasaulio politinį žemėlapį, knygas, pieštukus bei padėkas.
Meninis darbas pateko į geriausių darbų  sąrašą ir iškeliavo į respublikines parodas, kurios vyko Vilniuje, ,,Panoramoje“, bei Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.
Organizacijos „Žaliasis taškas“ marketingo ir komunikacijos vadybininkė Gerda Vainoriūtė teigia: „Šio konkurso sėkmė parodė, kad kartais pavienių asmenų iniciatyvos gali tapti sisteminiais pokyčiais visoje šalyje – šiandien kai kuriuose Lietuvos miestuose tikrai sunku surasti numestą plastikinį butelio kamštelį – visi jie kruopščiai surenkami ir priduodami perdirbti. Per kelis metus šis konkursas tapo didžiausiu mūsų finansuojamu socialiniu projektu vaikams.