„Lietuviška pasaka apie tris seseris“

Etnografinėje Prano Dzūko sodyboje pradinukai dalyvavo šeimos teatro „Lino lėlės“, kuris buvo atvykęs iš Klaipėdos, pasirodymą.
Jiems teko pamatyti spektaklį „Lietuviška pasaka apie tris seseris“ ir taip dalyvauti projekte „Teatras be nuotolio“, kurį remia Lietuvos kultūros taryba. Pasaką kuo puikiausiai galėjo žiūrėti ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Šio teatro aktorius, režisierius, dailininkas ir idėjos sumanytojas L. Zubė vienu metu geba suvaldyti net aštuonias lėles.
Teatras įsikūrė 2012 m., bet veikia nuo 2011 m. ir jau yra pastatęs tris spektaklius, apkeliavęs visą Lietuvą, o tądien užsuko į etnografinę Prano Dzūko sodybą pas Lazdijų rajono jaunuosius žiūrovus ir, žinoma, suaugusiuosius. Mokiniai atidžiai stebėjo veiksmą scenoje, buvo dėmesingi, noriai bendravo su aktoriumi, drąsiai atsakinėjo į klausimus.
Šeimos teatro „Lino lėlės“ spektaklis „Lietuviška pasaka apie tris seseris“ įrodė, kad vaikai teatrui neabejingi.