Animacinio filmo kūrimas

2015 m. mokykla kaip partnerė dalyvauja Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus projekte apie animacinių filmų kūrimą „Animacijos edukacinė programa „Etnografinių regionų pasakos“. Projektas vykdomas 2015 metais ir skirtas Etnografiniams regionų metams. Projekto metu mokinių grupė, padedama profesionalios animacijos režisierės Rasos Jonikaitės per 2 val. kuria trumpą animacinį filmuką pagal mokinių gyvenamo etnografinio regiono pasaką.

Š. m. birželio 11 d. su 5, 7, 8, 10, 11 kl. mokiniais vykome į animacinio filmo kūrimą „Šuo ir vilkas“. Mokiniai buvo supažindinti su scenarijumi ir animacijos kūrimo principais, piešė veikėjus, darė aplikacijas, fotografavosi, įgarsino filmą. Užsiėmimo pabaigoje buvo sumontuotas filmukas.

Taip pat aplankėme Vilniaus TV bokšto apžvalgos aikštelę ir pirmajame TV bokšto aukšte esančią Sausio 13-osios žuvusiųjų atminimui skirtą parodą. Išvyką organizavo 7, 8 kl. auklėtojos G. Umbrienė ir A. Burbaitė.