Šeimų estafečių varžybos

Šeštokų mokykloje vyko jau tradicine tampančios šeimų estafečių varžybos. Renginys organizuotas įgyvendinant projekto „Sveika šeima, sveikas vaikas“ veiklas, kuriose dalyvavo 17 priešmokyklinę grupę ir 1–4 kl. lankančių mokinių šeimų. Vaikai kartu su savo šeimomis aktyviai sportavo – įveikė kūno kultūros mokytojos G. Umbrienės parengtas rungtis. Šventėje nebuvo nugalėtojų nei pralaimėjusiųjų, svarbiausia – šventinė nuotaika, kartu praleistas laikas ir propaguojama sveikatingumo idėja – sportuoja visa šeima. Organizuoti šeimų estafečių varžybas padėjo ir priešmokyklinės gr. auklėtoja V. Rinkevičienė, 1 kl. mokytoja I. Bernatonienė, 2 kl. mokytoja L. Šimeliauskienė, 3 kl. mokytoja L. Kunigonienė ir 4 kl. mokytoja G. Dvilinskienė.

Projekto „Sveika šeima, sveikas vaikas“ koordinatorė pavaduotoja ugdymui J. Vaičeskienė