Atidengta atminimo lenta kun. Juozui Inkratui

2014-11-11, pasibaigus Šeštokų mokyklos aikštyno atidarymo šventei, Šeštokų miestelio bendruomenė rinkosi prie senosios klebonijos, kur buvo atidengta atminimo lenta kun. Juozui Inkratui. Taip buvo įamžintas kunigo atminimas, kuris II-ojo pasaulinio karo metais nuo pražūties išgelbėjo dvi žydų tautybės mergaites. Šį iškilų Šeštokų krašto žmogų kun. Juozą Inkratą savo eilėmis pagerbė mokyklos mokiniai, Šeštokų kultūros namų moterų ansamblis „Kaimynės“, kultūros centro darbuotojai A. Audzevičiūtė ir V. Trampas – santūriomis dainomis. Savo apsilankymu ir paprastu žodžiu kunigą pagerbė ir rajono meras A. Margelis, o Šeštokų seniūnė L. Audzevičienė kvietė jaunimą susimąstyti, pavyzdį imti iš tokių neeilinių žmonių. Kun. E. Naujalis pašventino atminimo lentą, o miestelio bendruomenės nariai uždegė žvakeles.