Lik sveika, manoji klase…

Skaisti vasaros saulė ir kvepiantys jazminų žiedai pakvietė visus ketvirtos klasės mokinukus atsisveikinti su savo klase bei pirmąją jų mokytoja. Visi mokiniai ir jų tėveliai susirinko į paskutinę pamoką. Vaikai vieni kitiems sakė gražius linkėjimus, prisiminė pirmąsias akimirkas šioje klasėje, visus taip greitai prabėgusius mokslo metus. Tėveliams ir svečiams ketvirtokai dovanojo koncertą. Skambėjo gražios dainos, nuoširdūs žodžiai. Su pasibaigusiais mokslo metais mokinius pasveikino mokyklos direktorė Meilutė Januškevičienė, pavaduotoja ugdymui Jurgita Vaičeskienė ir įteikė pradinio išsilavinimo pažymėjimus.  Gėlės, nuoširdūs žodžiai, tyros ašaros, šypsenos veiduose įrodė, kad visi čia esantys kartu pasidalino didžiausia vertybe – gerumu. Vaikai laimingi išskubėjo pasitikti ilgai lauktos vasaros.