Tarptautinė pradinių klasių konferencija

Lazdijų mokykloje-darželyje ,,Kregždutė“ vyko tarptautinė pradinių klasių mokinių konferencija ,,Gamta- sveikatos ir pažinimo šaltinis“. Jos tikslas-skatinti mokinius domėtis mus supančiu pasauliu, rinkti informaciją, kuri padėtų suvokti, kad gamta yra vientisa ir darniai veikianti sistema, atkreipti dėmesį  į globalias aplinkos problemas, formuoti  mokinių praktinės veiklos, mokslinio mąstymo ir tyrimo įgūdžius.

Tarptautinė  pradinių klasių konferencija ,,Gamta- sveikatos ir pažinimo šaltinis“ buvo organizuota jau antrus metus , kurioje dalyvavo ketvirtos klasės mokinė Justina Rudzevičiūtė. Praeitais mokslo metais mokinė  skaitė pranešimą ,,Sveikos gyvensenos magija“ .Šiais mokslo metais Justina pristatė projektinį darbą  ,,Kas pakloja gėlių kilimą?“