Respublikinis moksleivių liaudies dailės konkursas ,,Sidabro vainikėlis”

Lietuvos liaudies kultūros centras 2014 m. sausio mėn. paskelbė jau tradiciniu tapusį respublikinį moksleivių liaudies dailės konkursą „Sidabro vainikėlis“. Konkurso tikslas – atskleisti talentingiausius vaikus bei jaunuolius, savo laisvalaikį skyrusius tradicinės liaudies dailės ir dailiųjų amatų studijoms ir jomis paremtai kūrybai, skatinti visuomenės, ypač jaunosios kartos, susidomėjimą tradiciniais dailiaisiais amatais, ugdyti liaudies dailės tradicijų pažinimą, suteikti galimybę parodyti visuomenei savo darbus, varžytis su bendraamžiais įgūdžiais ir meistriškumu.

Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 10 kl. mokinė Agnė Bernatonytė. Ji konkurso regioniniame ture 9-12 kl. amžiaus kategorijoje laimėjo III-ąją vietą.

Sveikiname Agnę!!!

Technologijų mokytoja A. Burbaitė