Karjeros naktis

Įgyvendinant projektą „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)“ Nr. VP1-2.3-ŠMM-01-V-01-002 pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą“ VP1-2.3-ŠMM-01-V priemonę „Profesinio orientavimo sistemos veiklos tobulinimas ir plėtra“, mūsų mokyklos 10-11 kl. mokinės 2014-04-25 dalyvavo Karjeros naktyje, kuri vyko Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje.
Renginį vedė Lietuvos mokinių švietimo karjeros konsultantai – Virginija Alasevičienė, Mindaugas Samuolaitis ir Robertas Šunokas.
Renginio metu buvo aptarta Praktikos savaitė, kuri rajone vyko kovo 3-5 dienomis, mokiniai susipažino su karjeros galimybėmis, mokėsi pristatyti save darbdaviui, kaip bendrauti per pokalbį dėl darbo. Per žaidimus komandose mokėsi komandinio darbo įgūdžių, lyderystės principų.

Ugdymo karjerai koordinatorė Alma Burbaitė