Konkursas ,,Olympis 2014″

Baigėsi edukacinis konkursas ,,Olympis 2014″.  Konkurse dalyvavo 21 mūsų mokyklos moksleivis. Visi konkurso dalyviai gaus padėkos raštus ir tušinukus „Olympis“.  I, II, III laipsnio diplomus laimėjo: Rita Matulevičiūtė (lietuvių k. konkurse – II laipsnio diplomas), Augustinas Babarskas (lietuvių k. konkurse – III  laipsnio diplomas), Dovilė Krunglevičiūtė  (matematikos konkurse – II laipsnio diplomas), Rugilė Kairaitytė (geografijos konkurse – I laipsnio diplomas), Vasarė Tamašauskaitė (geografijos konkurse – II laipsnio diplomas), Karolina Šuminskaitė (geografijos konkurse – III  laipsnio diplomas), Viktorija Baudytė (istorijos konkurse – III laipsnio diplomas). Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą: Aurelijai Paciukonienei, Birutei Jurkonienei, Alinai Kancevičienei, Edvardui Januškevičiui.