Lietuvos Nepriklausomybės 96-osios metinės

Vasario 14 d. Šeštokų mokyklos bendruomenė paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės 96-ąsias metines.

Renginį pradėjo mokyklos direktorė M. Januškevičienė. Ji paprašė visų atsistoti ir sugiedoti Lietuvos himną. Tada direktorė papasakojo apie šios dienos reikšmę mūsų valstybei.

5-9 klasių mokiniai parengė literatūrinę-muzikinę kompoziciją „Mūsų vėliavos spalvos“. Scenoje puikavosi mūsų Trispalvė ir geltonos, žalios, raudonos senelių austos lovatiesės. Skaitovai buvo susiskirstę į tris grupes. Kiekviena grupė pateikė pasirinktos vėliavos spalvos interpretaciją.

Skaitovus parengė lietuvių k. mokytoja A. Rutkauskienė. Dainų išmokė aštuntokes muzikos mokytoja A.Valasevičienė. Dainelę apie vėliavą padainavo mokytojos I. Bernatonienės parengti pradinukai.