Saugesnio interneto diena

Vasario 11 –oji – Saugesnio interneto diena. Šią dieną paminėjome stebėdami netradicinę pamoką tiesioginės transliacijos metu. Netradicinę pamoką vedė žinomas dainininkas M.Mikutavičius. Žymūs žmonės, tokie kaip D.Montvydas, V.Radzevičius, V.Alekna ragino mokinius saugiai, pagarbiai elgtis internete, gerbti autorių teises ir nenaudoti piratinių produktų, vengti patyčių ir atsiminti, kad patyčių objektu gali tapti bet kuris žmogus. Žymus disko metikas V.Alekna išreiškė mintį, kad interneto paslaugomis naudotis reikia saikingai, daugiau dėmesio skirti fizinei veiklai, gyvam bendravimui. Žymus žurnalistas, TV laidų vedėjas ir keliautojas V.Radzevičius pasakojo apie interneto ryšio  kokybę kitose užsienio šalyse, džiaugėsi, kad Lietuva gali naudotis pačiu greičiausiu interneto ryšiu pasaulyje.