Matematikos olimpiados rajoninis turas

2014m. vasario 7 d. Lazdijų r. Šeštokų mokykloje vyko Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoninis turas. Renginyje dalyvavo mokiniai iš Lazdijų M. Gustaičio, Seirijų A. Žmuidzinavičiaus ir Veisiejų gimnazijų, Šeštokų ir Šventežerio, Krosnos, Būdviečio, Kučiūnų, Stebulių mokyklų. Iš viso jėgas išbandė 39 mokiniai, besimokantys 9-12 klasėse. Susirinkusius mokinius pasveikino Šeštokų mokyklos direktorė M. Januškevičienė, o nuotaikingą dainą apie matematiką dovanojo Šeštokų mokyklos aštuntokės, vadovaujamos muzikos mokytojos A. Valasevičienės. Tarp devintokų daugiausiai taškų surinko Veisiejų gimnazijos mokinys – Vincentas Misevičius, tarp dešimtokų- Indrė Kukučionytė-Veisiejų gimnazijos mokinė, tarp vienuoliktokų- Jacinta Goberytė- Veisiejų gimnazijos mokinė, tarp dvyliktokų- Jokūbas Jurčiukonis, Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos mokinys.