Parodos ,,Žiemos puokštė” ir konkurso ,,Žiemos pasaka” uždarymas

2014-01-08 Lazdijų meno mokykloje vyko Lazdijų rajono mokinių parodų-konkursų „Žiemos puokštė“ ir „Žiemos pasaka“ uždarymas.

Lazdijų rajono mokinių parodoje-konkurse „Žiemos puokštė“ dalyvavo: Agnė Bernatonytė, 10 kl., Gražvilė Vasiliauskaitė, 10 kl., Gytė Burinskaitė, 7 kl., Greta Labenskaitė, 7 kl., Rugilė Kairaitytė, 7 kl., Aistė Visockytė, 7 kl. (mokytoja Alma Burbaitė), Agnė Šalaševičiūtė, 4 kl. (mokytoja Irena Bernatonienė).

9-12 klasių grupėje I-ąją vietą laimėjo 10 kl. mokinė Agnė Bernatonytė.

Lazdijų rajono mokinių parodoje-konkurse „Žiemos pasaka“ dalyvavo: Andrija Remeikytė, 8 kl., Neringa Dereškevičiūtė, 8 kl., Austėja Vilčinskaitė, 8 kl., Vestina Patackaitė, 8 kl., Viktorija Kučinskaitė, 7 kl., Karolina Šuminskaitė, 6 kl., Vasarė Tamašauskaitė, 6 kl., Laura Galdikaitė, 6 kl., Miglė Rutkauskaitė, 12 kl., Urtė Vajavudzkaitė, 11 kl., Agnė Šimeliauskaitė, 11 kl., Rita Matulevičiūtė, 11 kl., Eglė Juodeškaitė, 10 kl., Aurelija Baudytė, 10 kl. (mokytoja Rita Kulakauskienė).

Technologijų mokytoja A. Burbaitė