Ugniagesių viešnagė mokykloje

Mokykloje vyko mokinių žinių ir gebėjimų konkurso „Ugniagesio profesija – tai pašaukimas“, kurį organizuoja Lazdijų PGT, I etapas. Šiame etape dalyvavo 3 komandos, iš kurių viena komanda vyks į finalinį II etapą Lazdijų PGT. II etapas vyks 2013-12-19. Komandos atliko teorines ir praktines užduotis: rengėsi gesinimo darbų kostiumais, suko gaisrines žarnas. Mokinius konkursui ruošia žmogaus saugos mokytoja Birutė Jurkonienė.

I etape dalyvavo ir žinias bei gebėjimus vertino Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Viktoras Gerasimovas ir skyrininkas Rimantas Sebestinas.

Su praktinėmis užduotimis susipažino ir galėjo išbandyti savo jėgas ir kiti 5-8 klasių mokiniai.

Linkime sėkmės mokyklos komandai finaliniame konkurso etape.

Ugdymo karjerai koordinatorė Alma Burbaitė