Olimpinė diena

Lazdijų sporto centre vyko Olimpinė diena, skirta Lietuvos olimpinio judėjimo 90-mečiui ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto 25-osioms metinėms paminėti. Šventėje dalyvavo Lietuvos olimpiečiai penkiakovininkas, Pekino olimpinių žaidynių sidabro laimėtojas Edvinas Krungolcas, Mechiko olimpinių žaidynių sidabro laimėtojas sunkaus svorio kategorijoje boksininkas Jonas Čepulis ir šiuolaikinės penkiakovės sportininkas 2013 metų Pasaulio čempionato nugalėtojas Justinas Kinderis, taip pat dalyvavo Lietuvos sporto muziejaus direktorius Pranas Majauskas ir vyresnysis muziejininkas Eugenijus Rūkas, Lietuvos sporto muziejaus kraštotyrininkas Egidijus Litvinskas.

Renginyje  dalyvavo ir mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai kartu su mokyklos direktore M.Januškevičiene ir kūno kultūros mokytoju K.Žilinsku. Renginio metu  surengtoje Olimpinėje viktorinoje mokytojas Kęstutis Žilinskas ir 5 klasės mokiniai Gytis Gliaudenius ir Andrius Valasevičius geriausiai atsakė į pateiktus klausimus ir buvo apdovanoti diplomais. Mūsų mokyklos mokiniai  susidomėję  klausėsi olimpiečių ir stebėjo parodą.