Jaunieji mokyklos verslininkai lankėsi eXpo 2023

Balandžio 21 d. Druskininkuose vyko Dzūkijos mokomųjų mokinių bendrovių regioninė eXpo 2023. Šiame renginyje dalyvavo ir dvi mūsų mokyklos bendrovės: MINERVA ir MINERVA+AUSTE. Smagu, kad mūsų jaunieji verslininkai buvo pastebėti patyrusių Alytaus krašto verslininkų ir organizatorių: visiems renginio dalyviams – VIliui B., Gabrielei Z., Eglei J., Skaistei P., Austėjai P. – pavyko parduoti savo pagamintos / sukurtos produkcijos. O kai kurie dar gavo ir užsakymų. Didelis pasiekimas, lankantis tokiuose renginiuose – išaugęs mokinių susidomėjimas verslu. Renginio pabaigoje visi mokiniai ir mokytojai gavo gražią dovaną: 3 val. poilsio vandens parke AQUA. Kitais metais verslumo renginys vyks Lazdijuose. Jau dabar kai kurie mokiniai ruošiasi ten dalyvauti.