Porų rogučių lenktynės „Kiečiausi Šeštokų mokyklos rogutininkai 2023“

Sausio 9 d. po pamokų lauke vyko popietė 3–4 klasių mokiniams „Kiečiausi Šeštokų mokyklos rogutininkai 2023“.

Tarpusavyje varžėsi 10 porų komandų. Pora turėjo įveikti mokyklos parke pažymėtą trasą rogutėmis.

Po atkaklių ir alinančių lenktynių paaiškėjo porų užimtos vietos.

Trečią laiką trasoje užfiksavo ketvirtokai Simonas ir Kamilija, antras rezultatas priklausė trečiokams Augustui ir Lukui. Greičiausiai popietės „Kiečiausi Šeštokų mokyklos rogutininkai 2023“ trasą įveikė ketvirtokų porą Emilija ir Pijus.

Greičiausios popietės poros apdovanotos medaliais. Ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui. Projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė 2023“.

Taip pat noriu padėkoti devintokėms Emilijai, Urtei, Abigailei, Deimantei, Gabijai Ž., Airai, Austėjai, padėjusioms organizuoti šią popietę.