Kalėdinis tinklinio turnyras

Šiandien po pamokų Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko 5×5 Kalėdinis tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 3–4gd klasių ir Šeštokų mokyklos 9–10 klasių mokiniai.

Po labai įnirtingos ir atkaklios kovos paaiškėjo Kalėdinio tinklinio turnyro nugalėtojai ir prizininkai.

Trečią vietą turnyre užėmė „Kūčiukų“ komanda, antra vieta atiteko komandai „Kisielius“. Kalėdinio tinklinio turnyro nugalėtojais tapo komanda „Aguonpienis“. Sveikiname!

Kalėdinio tinklinio turnyro nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais. AČIŪ Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, Olimpinės kartos projektui „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė 2023“.

Taip pat noriu pasidžiaugti tiek Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos vidurinio ugdymo skyriaus, tiek ir Šeštokų mokyklos jaunuoliais, aktyviai įsitraukiančiais į mokykloje organizuojamas sportines veiklas bei sportinius renginius.