Judumo savaitės „Paspirtukų lenktynės 2022“

Šeštokų mokyklos sporto aikštyne vyko Judumo savaitės renginys „2–4 klasių paspirtukų lenktynės“, kuriame dalyvavo gausus būrys pradinių klasių mokinių.

Mokiniai turėjo paspirtuku įveikti parengtą trasą sporto aikštyne.

Tarp antrokų nepralenkiamas buvo Adrijus (aukso medalis), II vietą iškovojo Jonė (sidabro medalis), III vietą užėmė Ernesta (bronzos medalis).

Greičiausias iš trečiokų – Lukas (auksas), II vieta – Ugnė (sidabras), III vieta – Andrėja (bronza).

Ketvirtokų tarpe greičiausiai trasą įveikė Rokas M. (aukso medalis), II vietą užėmė Kajus (sidabro medalis), III vieta atiteko Deiviui (bronzos medalis).

Už apdovanojimus labai AČIŪ Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui.

Taip pat noriu padėkoti šių paspirtukų lenktynių teisėjams – savo auklėtiniams penktokams, Jūs nerealūs, bei pradinių klasių mokytojoms Gitai, Linai ir Ženetai už mokinių paraginimą sudalyvauti Judumos savaitės „Paspirtukų lenktynėse“.