Šauliška stovykla Šeštokų mokyklos jauniesiems šauliams kaimo turizmo sodyboje „Audros vienkiemis“

Birželio 15 d. Šeštokų mokyklos jaunieji šauliai pirmą dieną stovyklavo kaimo turizmo sodyboje „Audros vienkiemis“.

Stovyklos metu mokėmės airsoft ginklo valdymo subtilybių, kaip taktiškai judėti grupėje puolant, ginantis, organizavome pasalą bei komandomis kariavome netoliese esančiame pušyne.

Daug veiksmo, daug pastangų, dar daugiau ištvermės ir kantrybės bei atsakomybės reikalaujantis darbas komandoje. Atsakomybė ne tik už save, bet ir už visus komandos narius.

Už gyvenimiškas išlikimo pamokas dėkojame Dainavos apygardos I rinktinės 108 Lazdijų kuopos kariui savanoriui Aurimui Dzemydai.

Už galimybę tobulėti Šeštokų mokyklos jauniesiems šauliams AČIŪ tariam Alytaus apskrities karininko A. Juozapavičiaus šaulių I rinktinei.

Labai ačiū kaimo turizmo sodybos savininkei Audrai Kimbirauskienei. Jautėmės kaip namuose.