Augalas + žmogus

Augalų santykis su žmogumi yra labai svarbus gyvenime. Visą  gegužės mėnesį mokytojos G. Dvilinskienė ir Ž. Stankevičienė vykdė projektą „Augalo gyvenimo ciklas vystymosi procese“. Mokiniai  STEAM ir „Išmanioji klasė“ veiklose atliko praktines užduotis ir darbus elektroninėje erdvėje programuodami skirtingų veikėjo kaukių keitimąsi „Scratch“ programoje. Vaikai stebėjo bei kūrė darbus, kaip iš sėklos išauga augalas, tyrinėjo augalų augimo tarpsnius, taip pat įtvirtino žinias, iš kokių pagrindinių etapų susideda augalo gyvenimas.

Ši veikla mokiniams suteikė naujų žinių ir patirties, skatino bendradarbiauti, stebėti, tyrinėti, spręsti problemas ir priimti reikiamus sprendimus bei pajusti ryšį su augalu.