Netradicinė fizinio ugdymo pamoka lauke „Porų rogučių lenktynės“

Šiandien su aštuntokais sumanėme per fizinio ugdymo pamoką išeiti į lauką ir suorganizuoti netradicinę fizinio ugdymo pamoką „Porų lenktynės su rogutėmis“, juk artėja Valentino diena ir vis dar norisi pasidžiaugti puikiu žiemišku oru ir sniegu.

Susiskirstę į šešias poras, išsirinkę tinkamą trasą Šeštokų mokyklos parke pradėjome veiklą. Visa 8 klasė turėjo ką veikti: vieni organizavo, kiti dalyvavo.

Kiekviena pora turėjo kuo greičiau įveikti parinktą trasą su rogutėmis. Iš pradžių berniukai traukė rogėse sėdinčias mergaites, po to viskas vyko atvirkščiai.

Susumavus visus rezultatus paaiškėjo poros, „Porų rogučių lenktynėse“ užėmusios prizines vietas, ir pora nugalėtoja.

Noriu padėkoti už dalyvavimą ir puikius rezultatus Nojui ir Emilijai, Gabijai ir Andriui bei Ligitai G. ir Gyčiui. Puikiai kovojote ir sudarėte konkurenciją kitoms poroms.

Trečią vietą ir bronzos medalius iškovojo Edvino ir Austėjos B. pora, antra vieta ir sidabro medaliai atiteko Ligitos J. ir Viliaus porai.

„Porų rogučių lenktynių“ nugalėtojais tapo Alano ir Gerdos pora. Sveikiname.

Už apdovanojimus dėkojame LTOK (projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė“).

Dar kartą noriu pasidžiaugti aktyviais aštuntokais, norinčiais per fizinio ugdymo pamokas išbandyti naujoves.

Taip pat dėkui Austėjai Plonytei už teisėjavimą, Deimantei, Airai ir Urtei už „superines fotkes ir video“.