Šauliškas žygis, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti

Šeštokų mokyklos NVŠ jaunieji šauliai minėdami Lietuvos kariuomenės dieną organizavo 20 km žygį pėsčiomis į Kalniškės mišką „Partizanų takais 2021“. Ankstų sekmadienio rytą susirinkome prie Šeštokų mokyklos, išklausėme žygio instruktažą ir patraukėme link Kalniškės miško. Pakeliui uždegėme žvakeles partizanų žūties vietoje (prie Birutos gyvenvietės) ir Kalniškės miško mūšio vietoje bei pagerbėme kovotojus už Lietuvos laisvę tylos minute. Kalniškės miške įsirengėme stovyklavietę, užsikūrėme laužą, atsipūtėme, pasistiprinome, aptarėme nueitą žygio maršrutą ir patraukėme atgal į Šeštokų mokyklą. Visi žygio dalyviai apdovanoti 20 km žygio „Partizanų takais 2021“ medaliais. Ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (projektas „Olimpinė karta“) už paramą ir bendrystę organizuojant pilietiškumo, patriotiškumo renginius Šeštokų mokyklos jaunuoliams. Taip pat noriu padėkoti visiems žygio dalyviams už atkaklumą, ryžtą, ištvermę, puikiai kartu praleistą laiką. Didžiuojuosi Jumis.