Pasaulinei gyvūnų dienai paminėti – netradicinė pamoka

Šeštokų mokyklos bibliotekoje vyko netradicinė pamoka Pasaulinei gyvūnų dienai paminėti „Mano mėgstamiausias augintinis“ su pirmos klasės mokiniais ir mokytoja Ž. Stankevičiene bei bibliotekininke A. Vaišniene. Pamokos tikslas – ugdyti mokinių gerumą, skleisti meilės gyvūnams idėją, stabdyti netinkamą elgesį su jais. Su vaikučiais kalbėjomės apie tai, kokius jie žino gyvūnėlius, kokių yra gyvūnėlių, kaip juos reikia maitinti, prižiūrėti, kaip padėti beglobiams, paliktiems gyvūnėliams. Vėliau vaikučiai piešė savo mėgstamiausią augintinį, nes visi augina namuose kas šuniuką, kas katytę, kas triušiuką, kai kam labai patinka arkliukai poniai. Vaikai susipažino, vartė ir skaitė knygeles apie gyvūnėlius, visi žino, kad su savo augintiniais gyvenimas yra linksmesnis ir mielesnis, atsakomybės jausmas didesnis.