Judumo savaitės veikla „Paspirtukų lenktynės“

Šeštokų mokyklos sporto aikštyne vyko Judumo savaitės renginys „2–4 klasių paspirtukų lenktynės“, kuriame dalyvavo gausus būrys pradinių klasių mokinių. Mokiniai turėjo paspirtuku įveikti parengtą trasą sporto aikštyne. Tarp antrokų nepralenkiamas buvo Nojus (aukso medalis), II vietą iškovojo Lukas (sidabro medalis), III vietą užėmė Samanta (bronzos medalis). Greičiausias iš trečiokų – Rokas M. (auksas), II vieta – Kajus (sidabras), III vieta Deivis (bronza). Ketvirtokų tarpe greičiausiai trasą įveikė Andrius N. (aukso medalis), II vietą užėmė Tėja (sidabro medalis), III vieta atiteko Viktorijai (bronzos medalis). Už apdovanojimus AČIŪ Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui. Taip pat noriu padėkoti šių paspirtukų lenktynių teisėjams – dešimtokams ir aštuntokams (Jūs geriausi) bei pradinių klasių mokytojoms Gitai, Linai ir Irenai už mokinių paraginimą sudalyvauti Judumo savaitės „Paspirtukų lenktynėse“. Nors oras ir nelepino, bet buvo smagu vėl gyvai girdėti vaikų klegesį, matyti emocijas varžantis, džiaugsmą lenktyniaujant.

Daugiau renginio akimirkų rasite čia.