Kelionė į „Kojinių miestą“ (Sock City)

Birželio 15 d. mūsų mokyklos trečios klasės mokiniai per paskutinę šių mokslo metų anglų kalbos pamoką „keliavo“ į „Kojinių miestą“ (angl. Sock City). Trečiokai išsiaiškino, kur kartais pradingsta viena ar kita jų kojinė. Pasirodo, jog jos yra stebuklingos ir per džiovyklėje esantį slaptą tunelį nukeliauja į spalvingiausią, kupiną nuotykių „Kojinių miestą“, kuriame gyvena daugybė skirtingų rūšių kojinių. O smagiausia visiems buvo, kai mokiniai, susiradę savo mėgstamiausias kojines, šildžiusias jų pėdeles visus mokslo metus, jas pavertė lėlėmis ir suvaidino „Kojinių miesto“ gyventojus, papasakodami apie save angliškai. Su gera nuotaika ir šypsenomis mokiniai vasarai atsisveikino su savo ištikimiausiomis mokslo draugėms bei anglų kalbos pamokomis,  pažadėdami vėl susitikti tik rugsėjį ir tęsti mokymosi nuotykius! Šiltos, saugios ir smagios visiems vasaros!

Anglų kalbos mokytoja Vaiva Lazauskienė