Netradicinis pilietiškumo ir sveikos gyvensenos renginys, skirtas Kalniškės mūšio 76-osioms metinėms ir Tarptautinei šeimos dienai paminėti „NUBĖK 2–4 kilometrus, NUŽINGSNIUOK 5–7 kilometrus, NUVAŽIUOK DVIRAČIU 8–11 kilometrų“

Visą savaitę Šeštokų mokyklos mokiniai dalyvavo netradiciniame nuotoliniame renginyje, kurio metu bėgo, žingsniavo ir važiavo dviračiu. Iš viso per savaitę įveikė 301 kilometrą, taip aktyviai paminėdami Kalniškės mūšio 76-ąsias metines ir Tarptautinę šeimos dieną.

Visi renginio dalyviai bus apdovanoti dalyvio medaliais ir šauliškais suvenyrais. Ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui ir LŠS karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-ajai rinktinei. Už netradicines idėjas ir pagalbą organizuojant šį renginį norėčiau padėkoti savo kolegoms istorijos mokytojams Robertui ir Birutei.

Daugiau pasiekimų įrodymų yra čia.