Saugotis reikia ir internete

Vasario 8-13 d. Lietuvoje minima Saugesnio interneto diena (Safer internet day), tai daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva, kuri tapo svarbiu įvykiu informacinio raštingumo kalendoriuje. Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Šią savaitę mūsų mokykloje taip pat daug kalbėta klasės valandėlių metu su mokiniais apie internete tykančius pavojus ir ką reikia daryti, jeigu susiduria su sunkumais, naudojant išmaniuosius įrenginius. Nuotoliniu būdu dalyvauta prevenciniuose užsiėmimuose ,,Saugus internetas’’ su Lazdijų Policijos bendruomenės pareigūne R. Ribinskiene.