Piešinių-vizijų konkurso „Lazdijai 2027“ dalyviai ir laimėtojai

Jau išrinkti gražiausi ir įdomiausi Lazdijų krašto ateities vizijas iliustruojantys moksleivių piešiniai. Juos, pagal nuostatų reikalavimus, išrinko Lazdijų rajono savivaldybės mokinių piešinių-vizijų konkurso „Lazdijai 2027“ komisija. Konkurse dalyvavo 161 piešinys. Pagal konkurso nuostatus, kiekvienoje amžiaus grupėje buvo renkamas vienas pirmos vietos laimėtojas ir po du – antrų ir trečių vietų laimėtojai. Piešinių konkurse dalyvavo mūsų mokyklos 3 ir 4 klasių mokiniai: Viktorija Kaleinikaitė (3 klasė), Aleksas Mikelionis (3 klasė), Ugnė Buzaitė (3 klasė), Emilija Račiūtė (3 klasė), Akvilė Sapronaitytė (4 klasė).

Sėkmė lydėjo šias mokines: trečiokė Ugnė Buzaitė užėmė antrą vietą su piešiniu „Mano ateities miestas“; taip pat trečiokė Emilija Račiūtė laimėjo trečią vietą su piešiniu „Gyventi visad čia gera“, o 4 klasės mokinės Akvilės Sapronaitytės darbas ,,Vaizdas iš paukščio skrydžio“ užėmė trečią vietą. Mokines ruošė pradinių klasių mokytojos Irena Bernatonienė ir Ženeta Stankevičienė.