Integruota istorijos ir fizinio ugdymo pamoka „Partizanų takais“ netradicinėje aplinkoje

Spalio 7 dieną Šeštokų mokyklos devintokai dalyvavo netradicinėje integruotoje istorijos ir fizinio ugdymo pamokoje „Partizanų takais“ Kalniškės miške. Pamoka prasidėjo Kalniškės mūšio vietoje, kur mokiniai uždegė žvakeles, tylos minute pagerbė žuvusius už Lietuvos laisvę partizanus. Istorijos mokytojas R. Janulevičius mokiniams priminė, kas šioje vietoje vyko prieš 75 metus gegužės 16 dieną. Po to veiksmas persikėlė į vieną iš Kalniškės miško karjerų, kur po trumpo instruktažo apsiginklavę airsoft automatais mokiniai dalyvavo netradicinėje fizinio ugdymo pamokoje. Mokiniai bėgiojo smėlėtais karjero takais, kopė į kalnus, šliaužė, ropojo, tykojo pasaloje, žodžiu, kariavo. Už airosof įrangą dėkojame Karininko Antano Juozapavičiaus I šaulių rinktinei. Ačiū devintokams, sutikusiems sudalyvauti netradicinėje integruotoje istorijos ir fizinio ugdymo pamokoje „Partizanų takais“.

Fizinio ugdymo mokytojas V. Jasevičius, istorijos mokytojas R. Janulevičius