2 vasario, 2023Daily Archives

Anglų kalba + IT = įdomi pamoka

Skaitmeninis ugdymo turinys, integruojamas į užsiėmimus, mokymosi procesą paįvairina ir daro kūrybiškesnį.

Per neformaliojo ugdymo „Anglų kalba linksmai“ užsiėmimus integravome užduotis kartu su  neformaliojo ugdymo „Išmanioji klasė“ „Vedliai“ platformos interaktyviomis užduotimis. Mokiniai puikiai dirbo grupelėmis ir atliko užduotis „Scratch II“ moduliu.

Žaliai raštingi pradinukai

Vasario 2 d. 1, 2 ir 4 klasių mokiniai nuotoliniu būdu dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Žaliasis raštingumas“. Šių dirbtuvių tikslas – susipažinti su teisingu, praktiniu aplinkosaugos principų taikymu kasdienybėje, paneigiant mitus ir parodant, jog būti gamtai draugišku žmogumi – nesudėtinga, prasminga ir visai nesunku. Praktiniame užsiėmime mokiniai mokėsi kūrybiškai panaudoti atliekas – gamino popierinius krepšelius.

Mokiniai  kūrybinėse dirbtuvėse iš antrinių žaliavų gamino „Žaisliuką“. Ši edukacinė veikla davė rezultatų – mokiniai, pasitelkę kūrybiškumą, vaizduotę, įvairiais raštais ir kaspinėliais puošė savo mažąjį draugą. Dabar beliko su juo susidraugauti ir žaisti.

Pamoka apie Pietų Korėją

“Differences between Lithuania and South Korea“ – netradicinė pamoka 9–10 bei 3–4g klasių mokiniams. Pamoką anglų k. vedė VDU Rytų Azijos kultūros ir kalbos studentė Ina Makaveckaitė. Mokiniai susipažino su šalies kultūra, stiliumi, tradicijomis, pasiekimų vertinimo sistema, korėjiečių virtuve, stiliumi. Studentė pasidalino savo asmenine patirtimi, kurios įgavo gyvendama Pietų Korėjoje.